skip to Main Content
«گروه‌های زیرزمینی و شیطانی به مهدهای کودک‌ نفوذ کرده‌اند»
جامعه کیوسک

«گروه‌های زیرزمینی و شیطانی به مهدهای کودک‌ نفوذ کرده‌اند»

مدیرکل بهزیستی فارس نسبت به «ورود برخی از گروه‌های انحرافی در قالب ادیان نو ظهور در مجتمع‌های مسکونی، مهدها و خانه‌های کودک» هشدار داده است. سید مرتضی موسوی گفته «خانه‌های بازی را قبول نداریم»؛ «گروه‌های انحرافی تحت عنوان گروه‌های زیرزمینی، شیطانی، بهائیت، وهابیت و مسیحیت به مهدها و خانه کودک که تحت نظر ما نیستند، نفوذ کرده‌اند». وی ابراز خوشحالی کرده که این گروه‌ها نتوانسته‌اند به «مهدهای تحت پوشش بهزیستی استان فارس» نفوذ کنند.

مدیرکل بهزیستی فارس هم‌چنین اعلام کرده «با بنیاد غدیر و مهدویت نیز تفاهم‌نامه‌ای منعقد کرده‌ایم که مفاهیم این دو بنیاد را به کودکان انتقال دهند و آموزش آنها بر اساس فرهنگ اسلامی انجام شود».

این هشدار در شرایطی اعلام می‌شود که به‌دنبال آتش‌سوزی روز گذشته در یک مرکز پیش دبستانی در زاهدان، تاکنون سه کودک جان خود را از دست داده‌اند؛ عدم وجود تجهیزات گرمایشی ایمن و استفاده از بخاری نفتی منجر به این آتش‌سوزی شده است.

همچنین بخوانید:  پختن نیمرو با گرمای آفتاب در قصر شیرین
2 نظر
  1. متن موزیانه ای بود.
    دو موضوع که هر دو درست هستند رو جوری مطرح می کنید که معنادار بشه!

  2. سلام ، «این هشدار در شرایطی اعلام می‌شود که به‌دنبال آتش‌سوزی روز گذشته در یک مرکز پیش دبستانی در زاهدان، تاکنون سه کودک جان خود را از دست داده‌اند؛ عدم وجود تجهیزات گرمایشی ایمن و استفاده از بخاری نفتی منجر به این آتش‌سوزی شده است».آیا می توان هر موضوعی را به سایر موضوعات پیوند زد؟ ضرورت تجهیز مدارس به امکانات اولیه از جمله لوازم گرمایشی جای تردید ندارد.اما شیوه ی آموزش و چگونگی انتقال مفاهیم و فرهنگ سازی و محتوای آن نیز دارای اهمیتی بسیار است.اصولن کودکان در مدارس و مهدکودک ها حضور دارند تا آموزش ببینند.لزوم تامین امکانات برای این مراکز نیز ناشی ازلزوم وجود مراکز آموزشی است.با عرض پوزش به نظر می رسد در این مورد واکنش شما تا حدودی عامه پسند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
🌗