skip to Main Content
«اما و اگر»های شورای جدید برای تحقیق و تفحص از شهرداری
جامعه کیوسک

«اما و اگر»های شورای جدید برای تحقیق و تفحص از شهرداری

بررسی عملکرد شهرداری تهران در یک دهه گذشته و ارائه گزارشی از آن به مردم که یکی از شعارهای اصلی اصلاح‌طلبان برای ورود به شورای شهر بود حالا با «اما و اگر و شاید» مواجه شده است.

ابراهیم امینی، نایب رئیس شورای شهر تهران درباره اینکه آیا شورای جدید قصد دارد از فعالیت گذشته شهرداری تحقیق و تفحص کند یا نه؟ گفته «اگر تخلفات مشهود و مستندی» در شهرداری تهران ببینیم بی‌شک طرح تحقیق و تفحص را دنبال خواهیم کرد.

او گفته فعلا باید مدارک، مستندات و گزارش‌ها را بررسی کنیم اما هنوز اسناد و مدارک در اختیار اعضای جدید شورای شهر گذاشته نشده است و بدون دسترسی به اسناد نمی‌توان گزارشی دقیق ارائه داد

به گفته امینی پس از اینکه شهردار جدید در شهرداری مستقر شد «اسناد و مدارک» در اختیار اعضا قرار می‌گیرد و می‌توان آن را بررسی کرد.

گروه جدیدی که وارد شورای شهر تهران شده است در زمان انتخابات از ده‌ها هزار میلیارد تومان بدهی شهرداری و تخلفات و آشفتگی‌های گوناگون در شهرداری صحبت کرده بودند. به گفته آنها تهران پس از شهرداری قالیباف زمین سوخته‌ای است که به آنها رسیده است و بارها اعلام کرده‌اند که گزارشی از وضعیت تهران به مردم ارائه می‌کنند. حالا سئوال اینجاست که اگر ادعای آنها درباره وضعیت تهران بر اساس «اسناد و مدارک» چرا از آنها برای پیروزی در انتخابات استفاده کرده‌اند و اگر درست بوده چرا امروز تحقیق و تفحص از شهرداری را به اما و اگر پیوند زده‌اند. پیشتر هم قرار بود تحقیق و تفحص از شهرداری در مجلس انجام شود که چندتن از نمایندگان عضو فراکسیون امید برای جلوگیری از رای‌آوردن این طرح برای شهرداری لابی‌گری کردند.

همچنین بخوانید:  چرا پروانه سلحشوری تَکرار نکرد؟
یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
🌗