skip to Main Content
جوابیه بیمارستان ابوعلی‌سینا درباره خبر اخراج ۳۰ نفر
کیوسک

جوابیه بیمارستان ابوعلی‌سینا درباره خبر اخراج ۳۰ نفر

بیمارستان ابوعلی سینا جوابیه‌ای در خصوص خبر اخراج ۳۰ نفر از پرسنل اتاق عمل و بیهوشی این بیمارستان به میدان ارسال کرده است که بر اساس قانون عین این جوابیه را منتشر می‌کنیم:

بسمه تعالی

جا دارد در این روزهایی که کادر درمان با ایثار و جانفشانی‌های خود در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا و حفظ سلامت مردم عزیز از جان و سلامتی خود گذشته‌اند، با فراهم آوردن فضای روانی سالم، نه تنها با ترویج اخبار ناصحیح و ایجاد حواشی موجبات تشویش اذهان عمومی‌ باشیم بلکه پسندیده است با مسئولیت‌پذیری و درک شرایط خاص در راستای آرامش روان جامعه و قدردانی از طبقه زحمتکش درمان گامی برداریم، با این مقدمه و پیرو درج خبر اخراج جمعی از پرسنل بیمارستان، به استحضار می‌رساند، مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی ابوعلی سینا در کنار توجه به همه ابعاد کمی و کیفی حیطه درمان، و ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی مطلوب، صیانت از حقوق بیمار و توجه به کرامت انسانی افراد را به عنوان یک وظیفه لاینفک در همه سیاست‌های کلان مجموعه مدنظر دارد و در این خصوص از هیچ کوششی دریغ نمی‌نماید، که این مهم در گزینش افراد متقاضی و شاغل در مجموعه نیز لحاظ گردیده و تعهد و تخصص پرسنل در خصوص انجام وظایف محوله به‌صورت توام، همواره مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. دراین راستا هرگونه کم‌کاری، سو استفاده، ترک کار و ایجاد اختلال در سیستم درمان از سوی افراد فرصت‌طلب با هر بهانه‌ای که موجبات به خطر انداختن جان بیماران را فراهم آورد پذیرفته نبوده و مجموعه حق برخورد مقتضی با این افراد را برای خود محفوظ می دارد. توضیحا در این مورد خاص، این افراد خارج از سیستم قانونی مجموعه و اخلاق حرفه ای، با ترک محل کار خود قبل از زمان شروع عمل جراحی، باعث کنسل شدن عمل افرادی شدند که به‌دلیل شیوع بیماری کرونا بیش از دو ماه در نوبت عمل به‌سر می‌بردند و سلامتی بیماران را فدای پذیرش درخواست های خود قرار دادند.

همچنین بخوانید:  دی، ماه مرگ

یک نظر
  1. چرا در این جوابیه صحبتی از مطالبات عقب افتادیشان نشده است؟ به این دلیلی که در جوابیه آمده به یکباره ۳۰ نفر ترک پست نمیکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
🌗