معاون اول حسن روحانی گفته تجاوز به «حریم شخصی بخش خصوصی»، به معنای هواداری از آمریکاست. او که در همایش ملی روستائیان و عشایر کشور سخنرانی کرده، توضیح نداده «حریم شخصی» به چه معناست و این مساله چگونه به «هواداری از آمریکا» ارتباط پیدا می‌کند.

جهانگیری هم‌چنین خبر داده که فساد اقتصادی در ایران «به مرزهای حساس» خود رسیده است. برادر اسحاق جهانگیری که ارتباط نزدیکی با اسنفدیار رحیم مشایی و برخی دیگر از اعضای دولت احمدی‌نژاد داشت، اکنون به اتهام فساد مالی در بازداشت به سر می‌برد.

او نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران و رئیس گروه مالی گردشگری است و پیش از این در مراسم مختلف مورد تقدیر مسئولان قرار گرفته بود. مهدی جهانگیری  شرکت سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران مشهور به سمگا را در هفتم تیرماه ۱۳۸۸ با سرمایه ۲۰ میلیارد تومان به ثبت رساند و پس از آن اخباری مبتنی بر واگذاری بیش از یک میلیون متر زمین در لویزان به‌صورت رایگان به این شرکت منتشر شد.

اسحاق جهانگیری که پیش از این فساد اقتصادی را «موریانه‌ای» دانسته بود که «به تن نظام و کشور افتاده» و «در سطوح مختلف نظام رخنه کرده» است، اکنون هشدار داده که مبارزه با فساد نباید به بهانه‌ای برای «تسویه حساب سیاسی» تبدیل شود.

لینک دکهٔ خبر: ایلنا

یک نظر

  1. این بنده خدا هم دست پیش گرفته که پس نیفتد

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *