مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در دیدار با حسن روحانی از او خواست مقدمات حضور زنان در ورزشگاه را فراهم کند. اما این درخواست در گزارش خبرگزاری‌های ایرنا، ایسنا، مهر و ایلنا سانسور شد و فقط خبرگزاری فارس آن را منتشر کرد.

خبرگزاری ایسنا در گزارش خود فقط به این گفته مسعود شجاعی کرد که او خواستار توجه بیشتر مسئولان و رفع کمبودها و مشکلات موجود برای به دست آوردن پیروزی‌ها و موفقیت‌های بالاتر شده است. خبرگزاری ایرنا، ایلنا و مهر هم در گزارش‌های خود اشاره‌ای به صحبت‌های شجاعی نکردند.

اما خبرگزاری فارس تنها خبرگزاری بزرگ ایران بود که به درخواست شجاعی اشاره کرده و نوشته کاپیتان تیم ملی از رئیس جمهور ایران درخواست کرد تا شرایطی فراهم شود که براساس آن بانوان نیز بتوانند از نزدیک فوتبال را تماشا کنند.

سال‌ها است زنان خواستار ورود به ورزشگاه‌ها برای دیدن مسابقات ورزشی‌اند با این حال مسئولان وزارت ورزش همچنان با این خواسته مخالفت می‌کنند. به تازگی و بعد از تهدیدشدن ایران به لغو امتیاز میزبانی در مسابقات لیگ جهانی والیبال تعداد محدودی از زنان که بیشترشان خانواده‌ بازیکنان بودند به سالن برگزاری مسابقه راه یافتند.

لینک دکهٔ خبر: میدان

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *