مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی حضرت امام با بیان اینکه آقایان علاقمند به حضور بنیاد مستضعفان در پروژه توسعه فرودگاه حضرت امام هستند، گفت: هفته آینده قرارداد نهایی با بنیاد مستضعفان بر اساس مصوبه اخیر هیئت دولت به امضا می‌رسد. مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی حضرت امام(ره) در پاسخ به این سوال که آیا حضور بنیاد مستضعفان در پروژه ساخت ترمینال سلام دستوری بوده است ، گفت: حضور بنیاد مستضعفان در این پروژه پیشنهاد هیئت وزیران بوده است و البته بنیاد در بخش کوچکی از فرودگاه امام سرمایه‌گذاری می‌کند.

وی گفت: در حال حاضر ترمینال سلام فرودگاه حضرت امام پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی دارد و حضور سرمایه‌گذاری مانند بنیاد مستضعفان باعث تشویق سایر سرمایه‌گذاران برای ورود به این پروژه می‌شود. مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی حضرت امام ادامه داد: در پروژه توسعه فرودگاه حضرت امام بخش‌های متعددی از جمله ساخت فازهای توسعه‌ای شهر فرودگاهی و سرمایه گذاری در منطقه آزاد این محدوده وجود دارد. وی ادامه داد: پیش از این یکی از پیمانکاران بنیاد مستضعفان (شرکت ملی ساختمان) در پروژه ترمینال سلام مشغول به کار بود و آقایان علاقمند بودند که بنیاد مستضعفان وارد این پروژه شود.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی حضرت امام در پاسخ به این سوال که آیا مناقصه‌ای برای واگذاری این پروژه به شرکت‌های بخش خصوصی برگزار شد، گفت: طبق قانون الزامی برای برگزاری مناقصه در این پروژه نداشتیم، ورود بنیاد مستضعفان پیشنهاد هیئت وزیران بود و تضامین داده شده نیز دولتی است.

لینک دکهٔ خبر: ایلنا

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *